1. Ana Sayfa
  2. Rüya Tabirleri
  3. Rüyada Silah Görmek

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek bolluk ve güzellik anlamına gelir.Rüyada silah gören insanlar geleceğinde rahat ve planlı bir şekilde yaşantılarının olacağına delalet eder.Rüyada silah gören insanlar iş hayatlarına atıldığı zaman bol kazanç elde edecekleri anlamına gelir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek

Güzelliğe yorulur. Rüyada görülen silahın anlamı; saygı duyulan kişi , kudret, zafer, çabalarının karşılığını alacak, yükseliş, mevki, rütbedir. Rüyada kişinin üzerinde silah görmesi çok iyidir. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve sağlık problemlerinden, zarara girdiği maddi sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.

 

Rüyada silah doğrultulduğunu görmek

Bolluk, zenginlik, getireceğine, çalışma hayatında yaşanan problemli ve sıkıntılı olaylar yüzünden uğranılan zararın düzeleceğine ve güzel günlerin yaşanacağına, maddi kaybın psikolojik sıkıntıların önünü açacağına, tatsız ve huzursuz durumlar yaşanacağına alamet eder.

 

Rüyada silah sakladığını görmek

Görülen silah güzel sonuçlar elde edildiğine ve güvene işaret eder. Rüya sahibinin silahı ateşlediğini görmesi, rüya sahibinin hayatındaki planladığı bütün hayallerin ve isteklerin çabası sonucu başarıları elde edeceği anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında silahla çevrildiğini görürse, bu kişinin çok başarılı işlere imza atacağına, hayatında şansının ve bahtının güzel olacağına, karşısına  güzellikler çıkacağına yorulur. Rüyada silah görenin kalp kapıları açılır, hastalıkların son bulacağına çekilen cefaların son bulacağı anlamına gelir.Silah sakladığını görmesi düşmanları çok olan kişilerin kendilerini garantiye alabilmek için oyunlarını tamamen açık oynamayacaklarını, kendi üzerlerinde gelişecek durumları alt edecek yedek bir planlarının olacağını ifade eder.

Rüyada silah taşıdığını görmek

Tüm umutsuzluklardan belalardan, kazalardan ve bereketsizlikten kendini koruduğuna ve kötülüklerin uzağında olduğuna işaret eder. Rüyada silah taşıdığını gören kişi güvendedir.

Rüyada yurt dışına silah kaçırdığını görmek

Hayırlara vesile değildir. rüya sahibinin dışarı gösterdiği görüntünün aksine bir ruh hali içinde olduğunu, her ne kadar güçlü görünse de aslında kendi içinde çöktüğüne ve bıktığına yorumlanmaktadır.

Rüyada silah almak

Rüya sahibinin, çalışma ve özel hayatında olan problemlerin ortadan kalkacağına, sıkıntılardan kısa zamanda kurtulacağına, bambaşka ve süprizli bir yaşama sahip olacağına, dertleri bir anda son bulacağına ve hane halkının huzura kavuşacağına yorulur. Rüyada alınan silah, kişinin başarılara imza atacağına, çalışma hayatının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada silah bulmak

Rüyasında sahipsiz silah bulan kişi iktidar sahibi olacağını ve yaptığı planlara en erken ve hızlı şekilde ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada silahla ateş edildiğini görmek

Yeni bir yaşam alanına girip yeni istekler ve arzuların içine kendisini bırakacağına, hayatını sağlığına ve seveceği spor alanlarına adayacağına delalet eder.

 

Rüyada silah kullandığını görmek

Ateş ettiğini gören kişinin, zararına olacak durumlarla karşı karşıya kalacağını, yersiz suçlamalar içinde kalacağına ve bu durumdan ötürü zarar göreceğine işaret eder. Bazı rüya tabircileri ise rüyada silah kullanan kişinin günahkâr olacağına yorar.

Rüyada vurulduğunu görmek

Düşman adı altında anılan insanlardan gelinebilecek tehlikelerden ve zararlardan dolayı alınacak önlemlere işaret eder. Rüya sahibinin aldığı önlemler sayesinde işlerinin iyiye gideceğine, sorunların ortadan kalkacağına, ortaya çıkan tartışmaların son bulacağı anlamına gelir.

 

Rüyada silah sesi duymak

Rüya sahibinin seneler boyunca kimsenin sahip olamayacağı bir üne, zenliğe sahip olacağına; bu şöhret sayesinde çok kişiye hayrının dokunacağına, bu sayede problemlerin çözüleceğine yorulur. Yeni planlara,işlere yelken açan rüya sahibi, sunduğu projelerin kendisine bol kazanç ve başarı getireceğine delalet eder.

Rüyada Silah Satan Markete Girdiğini Görmek

Rüyada silahçılar çarşısına gideceğine veya silah satan bir markete girdiğini görmek düşmanları karşısında güçlü hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada Silah Kuşandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında silah kuşandığını görmek yapacağı bir işten dolayı şan,şöhret ve çok para kazanacağına delalet eder.

Rüyada Silahın Elinden Alındığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında silahının zorla alındığını görmesi durumunun ve saltanatın düşüş yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada silah patlaması görmek

Geçmişte yaşanılan huzursuz bir olayın tekrardan dile gelmesi için uğraş veren birinin olmasına, birinin yapılan hataları sürekli rüya sahibine unutturmamaya çalıştığına delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin yakın zamanda samimiyet kurduğu biriyle evleneceği, bol para kazanacağı ve işinde yükselişe geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Çocuğun Elinde Silah Görmek

Rüya sahibinin rüyasında olmaması gereken birşey yapacağına ya da söylememesi gereken birşeyler söyleyeceğine, bu yüzden çok sıkıntı çekip, huzur günlerin onu beklediğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Silah Hediye Edildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin çok iyi bir işin başına geçeceğine başarısı, zekası, bilgisi ve eğitimi sayesinde çok büyük bir mal varlığına ulaşacağına, yeni yaşam alanına çıkıp, kurmuş olduğu hayalleri gerçekleştireceğine ve tüm isteklerinin olacağına yorumlanmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap